Vany z Catego

Čím se inspirovat při výběru vany?

Věděli jste, že doporučená délka koupele je přibližně 20 minut? Poté je ideální zabalit tělo do nahřátých ručníků, zachumlat se do peřin a relaxovat. Po koupeli se tělo zbavuje přebytečné vody a s ní i toxinů. Pravidelná koupel pročistí vaše stresem a každodenní námahou přetížené orgány a uvede vás do stavu blaženosti.

Vana = dlouhodobá investice

Ke správné koupeli ale potřebujete tu správnou vanu, která bude nejen dostatečně pohodlná na relaxační koupele, ale bude mít o odpovídající stabilitu a umožní tak i občasné osprchování. Investice do té správné vámi vysněné vany je zkrátka investicí dlouhodobou, která se vrátí v podobě spokojenosti a dlouhých let užívání.

Vany volně stojící i k obestavění

Srovnávač ferni.cz vám nabízí všechny druhy van. Rekonstruujete-li koupelnu, pravděpodobně vás budou zajímat vany vhodné k obestavění, které později poskytnou velmi vysokou stabilitu. Seženete je v různých dispozicích i rozměrech. Nejčastěji se setkáte s vanami obdélníkovými či rohovými, méně často také s asymetrickými, které vhodně vyplní ne příliš rovné prostory. V poslední době jsou velmi moderní a žádané vany volně stojící, které nás pomyslně vrací do koupelen našich babiček. Ferni.cz jich nabízí celou řadu v oválném i obdélníkovém designu s možností doplnění celou řadou praktických doplňků od podhlavníků po madla a další ergonomické prvky. Vany u nás seženete nejen v tradiční bílé, ale i v moderní a neotřelé černé barvě.

Chcete doma wellness? Inspirujte se u nás!

Rádi byste si doma ve své koupelně zařídili malý wellness koutek? Nechte se inspirovat naší nabídkou van vybavených hydromasážními prvky. Tyto vany u nás najdete ve všech designech i tvarech, od obdélníkové po rohovou, volně stojící i vhodnou k zabudování.

Na nic nečekejte a projděte si naši nabídku. Ta pravá vana na vás už čeká.